Pozadie
Pozadie

O spoločnosti

O spoločnosti

Sledujte nás

Sledujte nás

O nás

Sme značka zaoberajúca sa výrobou a  predajom talianskych dizajnových zrkadiel. Na našich stránkach nájdete už hotové zrkadlá v štandardných veľkostiach alebo si môžete nechať vyrobiť zrkadlo na mieru podľa vašich špecifických požiadaviek. Stačí si zvoliť typ a rozmer zrkadla, prípadne vybrať druh a farbu lišty. Našim cieľom je priniesť na trh širokú ponuku zrkadiel v rôznych prevedeniach a farbách. Tak aby ste nemuseli robiť kompromisy, ale našli si presne to „pravé“ zrkadlo do vášho interiéru. Či už hľadáte jednoduché čisté línie, moderné zrkadlo s  led osvetlením alebo so zdobeným ornamentálnym rámom s nádychom baroka.

Ponúkame kompletné služby

Vyrábame zrkadlá na stenu

Naše zrkadlá sú odrazom hodnôt, na ktorých si zakladáme.
  • jedinečnosť
  • originalita
  • kvalita
  • luxus

Prečo práve zrkadlá

Zrkadlo je bytový doplnok, ktorý sa nachádza snáď v každej domácnosti. Väčšinou je však vnímané skôr prakticky. Veď kto by sa aspoň raz za deň nepozrel do zrkadla. Prečo mu teda nepridať aj dekoračnú funkciu. Pri výbere zdobenejšieho rámu, môže byť priam šperkom miestnosti. Práve spojenie praktickosti a dekoratívnosti z neho robí veľmi obľúbený a využívaný prvok pri zariaďovaní domu, bytu, kancelárie či prevádzky. Preto ak hľadáte ten vhodný bytový doplnok pre doladenie interiéru, zrkadlo môže byť tým pravým riešením.

Zrkadlo, ktoré bude nielen ladiť s interiérom, ale bude aj odrazom vašej osobnosti.
Čo sa ukrýva za naším logom

Krása, ušľachtilosť, luxus a jemnosť nás viedli pri tvorbe loga, aj našich produktov. Myšlienku a emócie ktoré chceme pri pohľade na naše zrkadlá v ľuďoch vyvolať, sme preniesli aj do tohto jedinečného symbolu. Logo má svojimi jednoduchými líniami reprezentovať modernú ženu, ktorá túži po krásnom, ušľachtilom produkte. Má rada nadčasové prvky, ktoré nie sú len výstrelkom módy a sezónnym trendom.

dizajnové zrkadlá

Zrkadlá sú doménou žien. Tie pri nich trávia viac času než muži a aj počas dňa sa do nich pozerajú o niečo častejšie. To nás inšpirovalo pri tvorbe ústredného prvku loga, ktorým je silueta ženy. Telo siluety je vytvorené zrkadleným písmeno R (ktoré sme zobrali zo stredu značky ORO), čo súčasne symbolizuje aj odraz vznikajúci v zrkadle.

Každá žena sa chce pri pohľade do zrkadla cítiť krásne, priam „kráľovsky“. Preto sme túto siluetu vyobrazili s kráľovskou korunou. Zároveň symbolika koruny má reprezentovať prémiovosť talianskych zrkadiel. Kvalita materiálov a precíznosť spracovania robí z našich zrkadiel luxusný bytový doplnok. Okolo siluety ženy sa nachádza náznak rámu zrkadla v tvare „O“.

Celá kompozícia tak vytvára dojem siluety ženy „kráľovnej“ stojacej pred zrkadlom a pozerajúcej sa doň.

Logo 1
Logo 2
Logo 3
Viac o nás, ale aj novinky a aktuality nájdete na:

Máte akékoľvek otázky alebo potrebujete poradiť s výberom zrkadla? Zavolajte nám, napíšte nám alebo nás navštívte v showroome.