Pozadie
Pozadie

O spoločnosti

O spoločnosti

Sledujte nás

Sledujte nás

E-shop

Zobrazuje sa 12 produktov.

Zobrazuje sa 1-12 z 126 položiek
 • Zrkadlo NEMESIS strieborné

  145,00 €

  Luxusné zrkadlo Nemesis strieborné s masívnym dizajnovým rámom. Kvalitná vysoko lesklá povrchová úprava. Dostupné aj v ďalších farbách. Materiál rámu drevo. Vyberte si jeden z dostupných rozmerov alebo si objednajte svoj vlastný rozmer na mieru.

 • Zrkadlo ARTEMIS zlaté lesk

  190,00 €

  Luxusné zrkadlo Artemis ručne zlátené s masívnym 3D vystupujúcim rámom. Kvalitná vysoko lesklá povrchová úprava. Dostupné aj v ďalších farbách. Materiál rámu drevo. Vyberte si jeden z dostupných rozmerov alebo si objednajte svoj vlastný rozmer na mieru.

 • Zrkadlo ARTEMIS zlaté patina

  180,00 €

  Luxusné zrkadlo Artemis zlaté s masívnym 3D vystupujúcim rámom. Kvalitná ručne zlátená povrchová úprava. Dostupné aj v ďalších farbách. Materiál rámu drevo. Vyberte si jeden z dostupných rozmerov alebo si objednajte svoj vlastný rozmer na mieru. Bezpečná doprava az domov.

 • Zrkadlo LUCETTE zlaté

  130,00 €

  Moderné masívne zrkadlo v zlatom ráme z dreva. Kvalitná zlatá povrchová úprava, ktorá rámu dodáva matný kovový lesk a eleganciu. Vyberte si jeden z hotových rozmerov alebo nám napíšte potrebný rozmer zrkadla na mieru. Bezpečné doručenie až k Vám domov.

 • Zrkadlo FELICIANA zlaté

  145,00 €

  Luxusné masívne zrkadlo v zlatom ráme z dreva. Kvalitná zlatá povrchová úprava, ktorá rámu dodáva jedinečný kovový lesk a eleganciu. Vyberte si jeden z hotových rozmerov alebo nám napíšte potrebný rozmer zrkadla na mieru. Bezpečné doručenie až k Vám domov.

 • Zrkadlo FLORA vintage biele

  120,00 €

  Prekrásne biele vintage zrkadlo FLORA je výnimočným interiérovým prvkom a dokonale skrášli Vašu domácnosť alebo obchodnú prevádzku. Materiál rámu je kvalitné drevo a povrchová úprava biely vintage náter s jemnou patinou.

 • Zrkadlo ARAMIS ručne zlátené

  120,00 €

  Výnimočné ručne zlátené zrkadlo s moderným šikmo skoseným rámom. Zo zrkadla dýcha luxusná elegancia a zároveň sviežosť moderného interiérového prvku. 6 rozmerov k okamžitému odberu alebo akýkoľvek iný rozmer na objednávku. Materiál rámu drevo. 

 • Zrkadlo JULIA biele vintage

  130,00 €

  Dizajnové vysoko lesklé biele zrkadlo na stenu alebo do kúpeľne v štýle vintage. Vďaka svojmu modernému profilu je absolútny bestseller medzi zrkadlami. Objednajte si rozmer zrkadla na mieru.

 • Zrkadlo VERONA čierne - koža

  90,00 €

  Moderné čierne zrkadlo VERONA s dizajnom kože sa hodí najmä do pracovne, moderného baru alebo kaderníctva či barbershopu. Materiál rámu drevo. Vyberte si jeden z dostupných rozmerov alebo nám napíšte rozmer na mieru.

 • Zrkadlo BIANCA bielo...

  71,00 €

  Moderné masívne zrkadlo so zaujímavým bielo strieborným dizajnom. Vyberte si jeden z dostupných rozmerov alebo nám napíšte Váš rozmer na mieru. Materiál rámu drevo. Bezpečná doprava až k Vám domov.

 • Zrkadlo so stojanom na mieru

  140,00 €

  Ku každému zrkadlu Vám vyrobíme aj stojan na mieru podľa veľkosti a farby Vášho zrkadla. Stojan je vyrobený z kvalitného železného materiálu a povrch je striekaný farbou podľa výberu - základný vzorkovník RAL, ďalej strieborná, medená, bronzová, zlatá farba. Stojan je vhodný pokiaľ chcete umiestniť zrkadlo do priestoru, hodí sa najmä do salónov, predajní s oblečením, do šatní. 

 • Zrkadlo ORION s kryštáľmi

  175,00 €

  Luxusné zrkadlo ORION s tónovaným zrkadlovým rámom, ktorý je v rohoch ozdobený elegantnými sklenenými kryštáľmi. Zrkadlo predstavuje výnimočný bytový doplnok, ktorý sa vynikajúco hodí do kúpeľne alebo k toaletnému stolíku.

Máte akékoľvek otázky alebo potrebujete poradiť s výberom zrkadla? Zavolajte nám, napíšte nám alebo nás navštívte v showroome.