Pozadie
Pozadie

Sledujte nás

Sledujte nás

Zrkadlá na mieru

Vyrábame dizajnové nástenné zrkadlá na mieru. Ak hľadáte moderné zrkadlo s jednoduchým rámom, výraznejšie s prepracovaným rámom alebo s led osvetlením, zhotovíme vám ho na mieru podľa vašich predstáv. Budete tak mať bytový doplnok, ktorý dokonalo zapadne do vášho domu či prevádzky.


Zrkadla na mieru
Zrkadla na mieru
Zrkadla na mieru
Zrkadla na mieru
Zrkadla na mieru
Zrkadla na mieru

Druhy zrkadiel na mieru, ktoré vyrábame

Vybrať si môžete akékoľvek zrkadlo z našej ponuky v eshope, ktoré vám vyrobíme v rozmeroch aké potrebujete. Alebo si vyskladajte vlastné zrkadlo na mieru. Bez problémov vyrobíme zrkadlá do rozmerov až 5x5 metrov.

Vyberte si druh zrkadla

 • v ráme alebo bez rámu
 • s led osvetlením alebo bez led osvetlenia
Druhy zrkadiel na mieru

Pri zrkadlách v ráme si vyberte typ lišty

Pozrite si kompletnú ponuku líšt v katalógu. Vybrať si môžete z množstva prevedení a farieb. V katalógu uvidíte aj bočný prierez jednotlivých líšt aj s rozmermi).

Váš nápad a naše skúsenosti premenia Vaše vysnívané zrkadlo na realitu.

Vzorky rámov vám pošleme ZADARMO

Neviete si vybrať z našej širokej ponuky rámov? Vzorky vám pri výbere môžu pomôcť. Stačí nám zavolať na 0902 083 084 alebo vyplniť formulár nižšie a my vám zašleme vzorky rámov, o ktoré máte záujem. Vzorky zasielame ZADARMO v rámci celého Slovenska. Za vzorky zaplatíte len zálohu (prostredníctvom dobierky, prevodu na účet) vo výške 15 € / kus, ktorú Vám po zaslaní vzoriek späť vrátime.

Vzorky ramov 1
Vzorky ramov 2
Vzorky ramov 3

Doba výroby zrkadla na mieru

Vieme, že chcete mať zrkadlo čím skôr doma a preto objednávky vybavujeme v čo najkratšom možnom čase. Tak aby ste sa mohli čo najskôr tešiť z nového zrkadla.

Čas dodania závisí od zložitosti výroby, objednaných kusov, množstva aktuálnych objednávok, aj od našich dodávateľov. Váš tovar vám bude doručený najneskôr do 30 dní od potvrdenia objednávky. Keďže pri procese výroby dbáme predovšetkým na kvalitu prevedenia, odráža sa to aj v dlhšej dodacej lehote. Ide však o kvalitu a dizajn, na ktorý sa oplatí počkať.

Cena zrkadla na mieru

Cena zrkadla závisí od rozmerov zrkadla, jeho typu, druhu lišty, aj od počtu objednaných kusov. Preto vám vieme konečnú cenu stanoviť až potom, čo nám dáte tieto informácie.

Zistite cenu toho „vášho“ zrkadla na mieru. Stačí vyplniť formulár nižšie a my vám do 24 hodín pošleme vypracovanú cenovú ponuku. Vypracovanie ponuky je nezáväzné. Po zaslaní ceny sa rozhodnete, či si chcete nechať zrkadlo vyrobiť alebo nie. Až po potvrdení objednávky z vašej strany, sa stáva objednávka záväzná a bude vám zaslaná faktúra.

Nechajte si vyrobiť viac zrkadiel na mieru a získajte zľavu

Pri objednávke viacerých kusov zrkadiel na mieru získate zľavu (nemusia byť rovnakých rozmerov či typov). Výška zľavy sa bude odvíjať od množstva objednaných kusov a veľkosti objednávky.

Chcete si nechať pripraviť špecifickú cenovú ponuku aj s množstevnou zľavou? Stačí nám zavolať na 0902 083 084 alebo poslať mail na info@dizajnovezrkadla.sk.

Ako si objednať zrkadlo na mieru

 1. vyberte si zrkadlo, aké si chcete nechať vyrobiť.
 2. zavolajte nám, napíšte alebo vyplňte formulár a my vám vypracujeme cenovú ponuku.
 3. po zaslaní cenovej ponuky sa rozhodnete či si chcete nechať zrkadlo vyrobiť.
 4. ak si chcete nechať zrkadlo vyrobiť, potvrdíte objednávku telefonicky alebo mailom. Ak nechcete uskutočniť objednávku, nie je potrebné písať ani volať.
 5. po potvrdení objednávky vám zašleme faktúru s dohodnutou cenou.
 6. po uhradení faktúry, začneme výrobu zrkadla.
 7. po ukončení výroby vám zašleme upozornenie o odovzdaní zrkadla prepravnej spoločnosti
 8. dátume jeho dodania.
 9. zrkadlo vám bude doručené.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa výroby zrkadla na mieru, zavolajte nám na 0902 083 084 alebo napíšte na info@dizajnovezrkadla.sk, kde vám ich radi zodpovieme.

Prečo si nechať vyrobiť zrkadlo na mieru u nás
široká ponuka zrkadiel
zasielame vzorky líšt
kvalitné spracovanie zrkadiel
nadštandardné poradenstvo
bezpečné doručenie v ochranných obaloch
doplnkové služby

Dizajnové kúsky pre domácnosť aj prevádzky

 • - hotel
 • - svadobný salón
 • - kadernícky salón
 • - reštaurácia
 • - kaviareň
 • - obchod
 • - krajčírstvo
 • - kancelárske priestory
 • - obchod
 • - spálne
 • - predsiene
 • - chodby
 • - obývačky
 • - kúpeľne
 • - šatníka

Doplnkové služby

Máte akékoľvek otázky alebo potrebujete poradiť s výberom zrkadla? Zavolajte nám, napíšte nám alebo nás navštívte v showroome.